Affiliate program

Affiliate program

Systém je založen na principu propagace našeho webu na sociálních sítích, www stránkách, apod. Partner vloží na nějakou vhodnou stránku, skupinu, blog nebo kamkoli jinam text či reklmaní banner s odkazem na náš eshop. Reklamní bannery pak naleznete ve vašem affiliate účtu.

Odkaz je unikátní a systém pozná, který z partnerů je jeho tvůrcem a připíše mu odpovídající provizi na jeho partnerské konto. Toto lze samozřejmě po přihlášení sledovat. Za tuto aktivitu partnerovi náleží procentuální provize ze zaplacené objednávky.

  • provize 21 %
  • cookies 30 dní
  • vstupní BONUS 100 Kč
  • žádná omezení a limity
  • vydělávejte ihned a bez závazků

O partnerském programu

Partnerský program přináší možnost výdělku za zprostředkování objednávek. Stačí, když si na své WWW stránky umístíte reklamu na naše produkty s provizním odkazem či reklamní plochu s bannery. Za každou realizovanou objednávku, která bude provedena zákazníkem, jenž přišel přes reklamu či odkaz na vašich stránkách, obdržíte část zaplacené částky. Zákazník může u nás objednat až 30 dní po návštěvě přes vaše stránky a vy získáte odměnu.

Jak nás propagovat

  • provizní odkazy – dostanete od nás adresu URL odkazu, kterou můžete umístit kam chcete a jak chcete – použít pro odkaz u nějakého obrázku nebo v menu na vašich stránkách či v textu www stránek, publikovat na sociálních sítích, rozeslat v rámci vyžádaných marketingových e-mailů apod.. Fantazii se meze nekladou. Odkaz můžete také použít při osobní jednání s klientem, použít jako URL adresu vaší Google či Seznam propagace, vložit na váš Facebook, či kamkoliv jinam. Pokud ořijde zákazník přes Váš odkaz a zakoupí naši knihu, máte z něj automaticky provizi.
  • reklamní bannery – mají unikátní provizní link, naleznete je ve vašem affiliate účtu. Ty poté vložíte na www stránky, blog, či sociální síť.

Jak to celé funguje?

A JAK TO CELÉ FUNGUJE?

1) Zájemce o registraci do Affiliate programu vyplní níže uvedený registrační formulář.

2) Po provedené registraci má partner přístup do systému, kde si nalezne odkaz, či bannery, které je potřeba vkládat na vybraná místa na sociálních sítích, blozích či www stránkách. Pozor na sociální síť Facebook, která má omezený počet takovýchto příspěvků za den. Při překročení dochází k omezení účtu a Vaše příspěvky tak nejsou vidět.

3) Každý potenciální zákazník, který skrze odkaz přijde na naše stránky, provede objednávku, kterou uhradí, je tak i Vaším zákazníkem. Máte z něho provizi.

4) Platnost odkazu je neomezená. I když na něj někdo klikne a neprovede objednávku, systém tuto aktivitu zaznamená a udrží v paměti 30 dní. Tudíž pokud tento zákazník dokončí objednávku třeba až po 3 týdnech, provize Vám náleží.

 

Vyplacení odměny

Vyplácení odměn se provádí na bázi kalendářních měsíců. Minimální částka pro výplatu je 300 Kč. Pokud není této částky v daném kalendářním měsíci dosaženo, převádí se zůstatek do dalšího měsíce.

Výplata provize do 3 pracovních dní po vzniku nároku na provizi, v případě že o výplatu partner požádá.

Odměnu zasíláme bankovním převodem. Nelze ji zaslat složenkami, vyplatit v hotovosti či jiným způsobem.

Ve vašem partnerském účtu si nastavíte osobní údaje s uvedením čísla bankovního účtu v ČR.

 

Jak začít spolupracovat

  • Vyplňte registrační formulář. Jako odměnu ihned získáte 100 Kč, které se Vám uloží do vašeho provizního systému.
  • Přihlašte se do nově vzniklého účtu, vyberte odkazy či bannery, které umístíte na Vámi zvolená vhodná místa. Můžete také použít Google či Seznam reklamy, žádná omezení nejsou. Propagujte naše odkazy a vydělávejte na provizích.

 
Přihlášení partnera >>>

Registrace partnera do provizního programu